EKOINVESTA SPOL. S.R.O. 22 zobrazení

KOMPENZÁTORY A PRŮMYSLOVÉ ARMATURY

EKOINVESTA SPOL. S.R.O.

KOMPENZÁTORY A PRŮMYSLOVÉ ARMATURY
  • Celkem pozic 1 pozice/pozic
  • Stručný popis činnosti KOMPENZÁTORY A PRŮMYSLOVÉ ARMATURY
  • Adresa (místo práce) Hranice
  • Adresa zaměstnavatele (může být odlišná od místa práce) tř. 1. máje 328 Hranice 753 01

O společnosti

Společnost EKOINVESTA zahájila svoji činnost již v roce 1991. Tehdy byla založena jako sdružení fyzických osob. Hlavní obchodní aktivity navázaly na dlouholeté zkušenosti v oblasti průmyslových armatur a potrubní kompenzace z dodavatelského závodu SIGMA Hranice. Zakázková náplň spočívala v plnění komplexních dodávek průmyslových armaturčerpací techniky a potrubních technologií. Nedlouho poté byla zahájena první výroba pryžových kompenzátorů. Probíhala kompletováním pryžových kompenzátorů z nakupovaných polotovarů.

Postupem času se z ryze obchodní společnosti vyvinula ve společnost zabývající se montážní činností. Projekty byly plněny komplexně, tzv. „na klíč“. V roce 1996 se organizace přetransformovala ve společnost s ručením omezeným. Zároveň došlo ke změnám ve vedení a struktuře společnosti což mělo za následek přeměnu v ryze rodinnou firmu. EKOINVESTA spol. s r.o. se díky spojení zkušeností, energie, nápadů a inovativních postupů všech svých zaměstnanců a blízkých spolupracovníků stala spolehlivým a silným partnerem.

V roce 2005 byla zakoupena kompletní výrobní technologie Matadoru Bratislava a.s. a byla zahájena komplexní gumárenská výroba kompenzátorů a potrubních komponentů. Zároveň byl podpořen i vývoj nových technologií, které umožňují flexibilní výrobu a splnění požadavků zákazníka v nejvyšší evropské kvalitě.

Od roku 2008 je také věnována velká pozornost vývoji a výrobě ocelových pomocných armatur. Veškeré výrobky jsou vyráběny s filozofií nejvyšší kvality a jsou maximálně přizpůsobeny specifickým požadavkům zákazníka. Produkty společnosti EKOINVESTA spol. s r.o. prodávané pod obchodní značkou GKFLEX jsou tak výsledkem dlouholetých zkušeností, zázemí a pevných vazeb neustále se zdokonalující rodinné firmy.

V průběhu roku 2016 byla navázána obchodní spolupráce s renomovanými výrobci průmyslových armatur a začaly být zákazníkům nabízeny komplexní dodávky potrubních celků složených z vlastních výrobků a distribuce ostatních výrobních partnerů.

Kontaktujte nás

https://www.pracebrigadyprerov.cz/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=c8968

Spravujeme facebookovou skupinu s nabídkami práce na Přerovsku. Pravidelně do ní přidáváme nové pracovní pozice v Přerově a okolí. Připojte se ke skupině a Facebook vám naservíruje aktuální pracovní nabídky.
Facebooková skupina
s nabídkou práce

Práce v obcích na Přerovsku

Členění nabídek práce dle skutečného místa výkonu zaměstnání v přerovském regionu.

Brigády na Přerovsku

Členění brigád dle skutečného místa výkonu v přerovském regionu.

Práce pro specifické skupiny pracovníků

Nabídka pracovních míst pro specifické skupiny zaměstnanců, které mají určité časové, zdravotní či jazykové omezení.

Požadavky na práci

Nabídka zaměstnání pro pracovníky, kteří mají specifické požadavky na pracovní podmínky.

Články & zprávy

Představení zaměstnavatelů na Přerovsku, tipy na zajímavé pracovní pozice a příležitosti. Aktuality z Přerova a okolí. Zprávy a informace týkající se práce a zaměstnání.

Studium a výuka jazyků v Přerově

Všechny články, Dění ve městě, Rady a tipy, Ostatní články

Možnosti studia jazyků v Přerově... V Přerově funguje řada jazykových škol a soukromých lektorů, kteří vám pomohou zlepšit vaše jazykové...

Číst více >

Pracovní příležitosti na Přerovsku

Všechny články, Zajímavé pracovní příležitosti, Dění ve městě, Rady a tipy, Ostatní články

Hledání práce v Přerově a v okrese Přerov Jestliže bydlíte v Hranicích, Lipníku nad Bečvou, Kojetíně nebo Tovačově, zcela jistě...

Číst více >

Facebookové skupiny v Přerově a okolí

Všechny články, Zajímavé pracovní příležitosti, Dění ve městě, Rady a tipy, Ostatní články

Připojte se do Facebookových skupin na Přerovsku V Přerově spravujeme facebookové skupiny, které vám pomohou nejen získat lepší práci, ale...

Číst více >

Nejlepší překladatelé a tlumočníci v Přerově a okolí

Všechny články, Dění ve městě, Rady a tipy, Ostatní články

Nejlepší překladatelé a tlumočníci na Přerovsku ... Na HR manažera padne ve firmě často nelehký úkol, vybrat šikovného překladatele, tlumočníka...

Číst více >

Nabídky práce na Přerovsku. Přehled pracovních příležitostí pro všechny, kteří chtějí pracovat v místě bydliště. 

Kontaktujte nás

gdi, s.r.o.
+420 516 116 545
www.gdi.cz
info@pracebrigadyprerov.cz